Hidayet Babacan

Öncelikle dişçi koltuğunda çok gergin olan biriyim. Burayı sadece bir değil birkaç kişiden tavsiye olarak duydum, ilk muayeneden 2 yıl sonra cesaret edip koltuğa oturdum. Ozan Bey’in dişime dolgu yaparken uyuduğuma, implant yapılırken de sanki dişimi sadece fırçalar gibi hissettirdiğine o koltuğa oturmadan inanamazsınız. Berber koltuğundan daha rahat ve konforlu. Korkanlar hiç korkmasın.

Zeynep Aydoğdu

Diş Doktorum Ali Ozan Zencircioğlu’na kızım Yasemin Aydoğdu’nun tavsiyesiyle gittim. On gündür dişim ağrıyordu. Diş filminin sonucunda; porselen kaplı dişimde iltihap vardı. Ben çekin bu ağrıdan kurtulayım dedim. Doktorum Ali Ozan bey , porseleni arkadan oyar , kanal tedavisi yapar sonra kapatırız dedi. Aynen öyle yaptı. Önce antibiyotik verdi. Sonra diş tedavisine başladı. Kanal Tedavisi […]

Gökhan Topoğlu

Güvenli ve huzurlu bir şekilde diş hekimine gidiyorum. İnovadent’in ve tüm personelinin bana hissettirdiği duygu budur. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Murat Aslan

İşinize olan sevginiz ve bana olan sabrınız için sevgili Bekir, Ali Ozan ve İnovadent ailesi hepinize sonsuz teşekkürler…

Burcu Bildikseven

Kısa bir süre önce bizzat deneyimlemiş ve diş ile ilgili her türlü işlemden aşırı korkan biri olarak söylüyorum, oldukça rahat ve acısız bir süreçti. Ve kanal tedavisiyle dişimi kurtardığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Özge İpek

placeholder

Sabırla ve işini severek yapan doktor Ali Ozan Bey, doktor Bekir Bey ve tüm saglık personeline gönülden tesekkür ederim.